ENGLISH
  Güncelleme: 30/09/2011

Bulgaristan-Türkiye SÖİ Programı, Bilgilendirme Günleri ve Ortaklık Forumu

Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programının ikinci teklif verme çağrısı kapsamında, Bulgaristan Bölgesel Kalkınma ve İskân Bakanlığı ve Bakanlığımız işbirliğiyle 3 adet bilgilendirme günü ve 1 ortaklık forumu düzenlenecektir.

Bilgilendirme günleri 4 Ekim 2011 tarihinde Hoskova'da, 6 Ekim 2011 tarihinde Burgaz'da, 11 Ekim 2011 tarihinde Kırklareli'de gerçekleştirilecek olup, bu 3 etkinliğe ve 13 Ekim 2011 tarihinde Edirne'de düzenlenecek Ortaklık Forumuna katılım sağlayacakların 7 Ekim 2011 tarihine kadar aşağıda bağlantısı verilen sayfada kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

http://www.ipacbc-bgtr.eu/tur/news/view/70

 

Kayıt formuna ulaşmak için buraya da tıklayabilirsiniz. Uygun bir şekilde doldurduğunuz kayıt formlarını turkanfirinci@gmail.com ve/veya i_n_delchev@yahoo.com adreslerine göndermeniz gerekmektedir.

 

Söz konusu Programın İkinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında başvuruda bulunmak isteyen potansiyel yararlanıcıların, ortaklıkların oluşturulduğu ve deneyimlerin paylaşıldığı söz konusu toplantılara katılımı büyük önem arz etmektedir.

 

Etkinliklerle ilgili diğer belgelere ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

 

Burgaz Bilgilendirme Günü Gündemi

 

Haskova Bilgilendirme Günü Gündemi

 

Edirne Ortaklık Forumu Gündemi

 

Konuya ilişkin resmi duyuru

 

Bilgilendirme Günleri ve Ortaklık Forumu etkinlik takvimi

 

Konuya ilişkin basın açıklamasıGüncelleme: 30/09/2011 / Hit: 11,735