ENGLISH
  Güncelleme: 29/05/2013

* SEI VALİLİKLER PROJESİ: Denizli Eğitim İhtiyaç Analizi

“Valiliklerde AB İşleri için Kapasite Oluşturulması Projesi (VAB PRO)” kapsamında Denizli Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması 15-16 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi. AB Bakanlığı ve Teknik Destek Ekibi uzmanları tarafından gerçekleştirilen mülakat, bilgilendirme toplantıları ve odak grup toplantıları ile Denizli ilinin AB konularındaki öncelikli eğitim ihtiyaçları belirlenmeye çalışıldı.

* SEI VALİLİKLER PROJESİ: Denizli Eğitim İhtiyaç Analizi

Denizli İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Ekrem BÜYÜKATA ile gerçekleştirilen mülakat ile başlayan Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasına, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Nilgün ÖK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Adem OKLU, GEKA Genel Sekreter Vekili Sayın Yusuf ESGİN, Sanayi Odası Genel Sekreteri Sayın Zeren Gerelioğlu, Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Hasan KAPLAN ile yapılan görüşmeler ile devam edildi.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Denizli Eğitim İhtiyaç Analizi

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasının odak grup toplantısı bölümünde ise il müdürlükleri ve sivil toplum kuruluşları ile Denizli’nin AB ile ilgili konulardaki mevcut durumu ve eğitim ihtiyaçları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Denizli Eğitim İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi çalışması diğer illerde de uygulandıktan sonra ortaya çıkacak ihtiyaçlar ışığında 20 ile yönelik Kapasite Geliştirme Faaliyetleri İş Planı oluşturulacak ve proje faaliyetleri bu ihtiyaçlara göre uygulanacak.


Güncelleme: 29/05/2013 / Hit: 7,133