ENGLISH
  Güncelleme: 10/04/2012

Süt Kalitesi İçin Çiftlik Sistemleri Araştırma ve Yayım Modellerinin Oluşturulması

Tarım ve Balıkçılık Projeleri AnasayfaSÜT STANDARTLARININ OLUŞTURULMASI İÇİN ÇİFTÇİLİK SİSTEMİNİN UYGULANMASI PROJESİ

 

"Süt Standartlarının Oluşturulması için Çiftçilik Sisteminin Uygulanması" Projesi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyaloğu-II Tarım & Balıkçılık Bileşeni altında yer almaktadır. Konya Selçuk Üniversitesi Tarımsal Uygulama Ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülmekte olan projenin ortaklığını, Romanya’dan University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Clujnapoca ve Türkiye’den Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sanayi Odası ve Zirai Yayım ve Danışmanlık Birliği; Konya Büyükbaş Hayvancılar Birliği ve Ereğli Süt Üreticileri Birliği üstlenmektedir.

 

Toplam bütçesi 144.335,22 Avro olan "Süt Standartlarının Oluşturulması için Çiftçilik Sisteminin Uygulanması" projesinin uygulanma süresi X aydır.

 

Türkiye ve Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu II Projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.csdproject.net/ internet sitesini ziyaret ediniz.

 

 IMPLEMENTATION OF FARMING SYSTEM FOR ESTABLISHING MILK STANDARDS PROJECT

 

"Implementation of Farming System for Establishing Milk Standards" is carried out within the Turkey and European Union Civil Society Dialogue II, Agriculture and Fishery grant scheme. The grant beneficiary of the Project is Selcuk University Agricultural Practices and Research Centre from Konya and the project partners are University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Clujnapoca from Romania, Konya Metropolitan Municipality, Konya Chamber of Industry and Agricultural Publication and Consultancy Union ; Konya Stock Farmers Union ; Eregli Milk Producers Union from Turkey.

 

Total budget of the "Implementation of Farming System for Establishing Milk Standards" Project is 144.335,22 Euros and the duration of the project is X months.

 

For detailed information on Turkey and European Union Civil Society Dialogue II Project, please visit http://www.csdproject.net/


<<< Avrupa Kültür Koridoru: Çorlu- Sakar Projesi Tarım ve Balıkçılık Projeleri Anasayfa

Farklı Renkler Bir Arada Projesi >>>

Düzenle


Güncelleme: 10/04/2012 / Hit: 24,183

Copyrights © 2023 Republic of Türkiye Ministry of Foreign Affairs
Directorate for EU Affairs
Copyrights © 2023 - Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği Başkanlığı