ENGLISH
  Güncelleme: 09/02/2012

Kültürel Bir Dönüşüm Olarak Mimarlığı Yeniden Okumak

 

 Kültür ve Sanat Projeleri Anasayfa

 

KÜLTÜREL BİR DÖNÜŞÜM OLARAK MİMARLIĞI YENİDEN OKUMAK PROJESİ

 

"Kültürel Bir Dönüşüm Olarak Mimarlığı Yeniden Okumak" Projesi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyaloğu-II Kültür & Sanat Bileşeni altında yer almaktadır. Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından yürütülmekte olan projenin ortaklığını, Almanya'da faaliyet gösteren Almanya Mimarlar Derneği ve Hollanda'da faaliyet gösteren Amsterdam Mimarlık Merkezi üstlenmektedir.

 

Toplam bütçesi 166.066,14 Avro olan "Kültürel Bir Dönüşüm Olarak Mimarlığı Yeniden Okumak" projesinin uygulanma süresi 15 aydır.

 

Projenin resmi internet sitesine  http://www.react.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Proje ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Türkiye ve Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu II Projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.csdproject.net/ internet sitesini ziyaret ediniz.

 


READING ARCHITECTURE AS CULTURAL TRANSFORMATION PROJECT

 

"Reading Architecture as Cultural Transformation Project" is carried out within the Turkey and European Union Civil Society Dialogue II, Culture and Arts grant scheme. The grant beneficiary of the Project is Turkish Freelance Architects Association and the project partners are German Association of Architects BDA from Germany and Stichting Architectuur Centrum Amsterdam (ARCAM) (Amsterdam Center for Architecture), from Netherlands.

 

Total budget of the "Reading Architecture as Cultural Transformation Project" is 166.066,14 Euros and the duration of the project is 15 months.

 

The official web-site of the project is: http://www.react.org.tr

 

For detailed information on Turkey and European Union Civil Society Dialogue II Project, please visit http://www.csdproject.net/

 

 

 


 <<< Avrupa Kültür Koridoru: Çorlu- Sakar Projesi            Kültür ve Sanat Projeleri Anasayfa

Farklı Renkler Bir Arada Projesi  >>>


Güncelleme: 09/02/2012 / Hit: 208,382

Copyrights © 2023 Republic of Türkiye Ministry of Foreign Affairs
Directorate for EU Affairs
Copyrights © 2023 - Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği Başkanlığı