ENGLISH
  Güncelleme: 04/09/2020

Interreg-IPA Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı İkinci Çağrı Uygulaması Proje Uygulama Eğitimi-2

 

INTERREG-IPA Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı’nın İkinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında yedek listede yer alıp, sözleşme imzalamak üzere davet alan proje yararlanıcılarına ve yine ikinci çağrı kapsamında projeleri hâlihazırda uygulamada olan proje yararlanıcılarına yönelik olarak hazırlanan Proje Uygulama Eğitimi, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürlüğü (Ulusal Otorite) ve Programın Edirne Ortak Sekretarya Ofisi işbirliğiyle 16 ve 17 Eylül 2020 tarihlerinde 2 ayrı oturum şeklinde, 09.30-13.00 saatleri arasında, uzaktan eğitim biçiminde çevrimiçi bir platform üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin açılış oturumu, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Sayın Faruk Kaymakcı'nın konuşmalarıyla gerçekleştirilecektir.

Eğitim boyunca, katılımcılara proje uygulama aşamasında uyulması gereken kurallara ilişkin bilgi verilecektir. Proje uygulama eğitimine, projenin uygulanmasından sorumlu olan tüm proje personelinin ve temsilcilerinin katılım sağlaması beklenmektedir. 

Bahse konu eğitim programı gündemine ulaşmak için tıklayınız.

Kayıt için tıklayınız.

Kayıtlar için son tarih 10 Eylül 2020’dir. Etkinliğe kayıt yaptıranlara çevrimiçi platform bağlantısı ayrıca iletilecektir. 


Güncelleme: 04/09/2020 / Hit: 7,930