* SEI VALİLİKLER PROJESİ: Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2013

“Valiliklerde AB İşleri için Kapasite Oluşturulması Projesi (VAB PRO)” kapsamında Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması 13-14 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi. AB Bakanlığı ve Teknik Destek Ekibi uzmanları tarafından gerçekleştirilen mülakat, bilgilendirme toplantıları ve odak grup toplantıları ile Muğla ilinin AB konularındaki öncelikli eğitim ihtiyaçları belirlenmeye çalışıldı.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi

Muğla İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Mestan Yayman ile gerçekleştirilen mülakat ile başlayan Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasına, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Veli ÇELİK, Güney Ege Kalkınma Ajansı Muğla İl Koordinatörü Sayın Hüseyin ÇİFTÇİ, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sayın Mehmet Çüçen, Muğla Belediye Başkanı Sayın Osman GÜRÜN ile yapılan görüşmeler ile devam edildi.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasının odak grup toplantısı bölümünde ise il müdürlükleri ve sivil toplum kuruluşları ile Muğla’nın AB ile ilgili konulardaki mevcut durumu ve eğitim ihtiyaçları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Muğla Eğitim İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi çalışması diğer illerde de uygulandıktan sonra ortaya çıkacak ihtiyaçlar ışığında 20 ile yönelik Kapasite Geliştirme Faaliyetleri İş Planı oluşturulacak ve proje faaliyetleri bu ihtiyaçlara göre uygulanacak.

Bu döküman ab.gov.tr sitesinde bulunan makaleden otomatik üretilmiştir