* SEI VALİLİKLER PROJESİ: Düzce Eğitim İhtiyaç Analizi

Son Güncelleme: 02 Mayıs 2013

“Valiliklerde AB İşleri için Kapasite Oluşturulması Projesi (VAB PRO)” kapsamında Düzce Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması 16-17 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi. AB Bakanlığı ve Teknik Destek Ekibi uzmanları tarafından gerçekleştirilen mülakat, bilgilendirme toplantıları ve odak grup toplantıları ile Düzce ilinin AB konularındaki öncelikli eğitim ihtiyaçları belirlenmeye çalışıldı.

Düzce İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Muammer Aksoy ile gerçekleştirilen mülakat ile başlayan Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasına Sayın Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Bayram Bayraktar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Necmettin Çalışkan, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sayın Tuncay Yüksel, Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Funda Sivrikaya ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Düzce İl Koordinatörü Sayın Tolga Kaya ile yapılan görüşmeler ile devam edildi.

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasının odak grup toplantısı bölümünde ise il müdürlükleri ve sivil toplum kuruluşları ile Düzce’nin AB ile ilgili konulardaki mevcut durumu ve eğitim ihtiyaçları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

İhtiyaç Analizi çalışması diğer illerde de uygulandıktan sonra ortaya çıkacak ihtiyaçlar ışığında 20 ile yönelik Kapasite Geliştirme Faaliyetleri İş Planı oluşturulacak ve proje faaliyetleri bu ihtiyaçlara göre uygulanacak.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Düzce Eğitim İhtiyaç Analizi

Bu döküman ab.gov.tr sitesinde bulunan makaleden otomatik üretilmiştir