ENGLISH
  Güncelleme: 07/05/2020

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı Covid-19 Sürecinde Türkiye-AB İlişkilerini Çevrimiçi Toplantılarda Değerlendirdi

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Covid-19 sürecinde Türkiye-AB ilişkileri ve AB Programlarını akademi ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile AB ülkelerinde eğitimleri devam eden Türk öğrencilerin katılımıyla düzenlenen çevrimiçi toplantılar serisinde değerlendirdi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Kaymakcı, çevrimiçi toplantılar serisinde Avrupa Koleji’nin Brugge ve Natolin kampüslerinde eğitimlerini sürdüren bursiyerlerimiz ve Jean Monnet Burs Programı kapsamında AB ülkelerinde eğitim gören öğrencilerimizle söyleşiler gerçekleştirdi. Kaymakcı ayrıca, düzenlenen çevrimiçi toplantılarda Genç Yaşamın Sesleri Derneği, Ankara Tenis Kulübü, İstamonu TV’nin yanısıra  ve Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu Başkanı Doç. Dr. İsmail Burak Küntay ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi gibi sivil toplum ve akademi dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi.

 


Diğer Etkinlikler

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Güncelleme: 07/05/2020 / Hit: 4,281