ENGLISH
  Güncelleme: 29/05/2013

* SEI VALİLİKLER PROJESİ: Adıyaman Eğitim İhtiyaç Analizi

“Valiliklerde AB İşleri için Kapasite Oluşturulması Projesi (VAB PRO)” kapsamında Adıyaman Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması 13-14 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi. AB Bakanlığı ve Teknik Destek Ekibi uzmanları tarafından gerçekleştirilen mülakat, bilgilendirme toplantıları ve odak grup toplantıları ile Adıyaman ilinin AB konularındaki öncelikli eğitim ihtiyaçları belirlenmeye çalışıldı.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Adıyaman Eğitim İhtiyaç Analizi

Adıyaman İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Murat Süzen ile gerçekleştirilen mülakat ile başlayan Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasına, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Kenan Doğan, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Uslu, Adıyaman Belediye Başkanı Sayın Muhammet Necip Büyükaslan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Sayın Mehmet Çeli, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sayın Yusuf Bakır, Kalkınma Proje Akademisi Derneği Sayın Suphi Turhan ve Adıyaman Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Zümrüt Doğan ile yapılan görüşmeler ile devam edildi.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Adıyaman Eğitim İhtiyaç Analizi

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışmasının odak grup toplantısı bölümünde ise il müdürlükleri ve sivil toplum kuruluşları ile Adıyaman ilinin AB ile ilgili konulardaki mevcut durumu ve eğitim ihtiyaçları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

SEI VALİLİKLER PROJESİ:  Adıyaman Eğitim İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi çalışması diğer illerde de uygulandıktan sonra ortaya çıkacak ihtiyaçlar ışığında 20 ile yönelik Kapasite Geliştirme Faaliyetleri İş Planı oluşturulacak ve proje faaliyetleri bu ihtiyaçlara göre uygulanacak.


Güncelleme: 29/05/2013 / Hit: 7,513