ENGLISH
  Güncelleme: 19/07/2012

* Değişim ve Diyalog Toplantısı Yapıldı

“Parlamentolar Arası Değişim ve Diyalog” projesi kapsamında Uluslararası Yaz Kampı bir ayağı Edirne’de olan toplantı, Deveci han Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

 ‘Sivil Toplum Diyalogu-Parlamentolar Arası Değişim ve Diyalog’ projesi İstanbul ve Edirne olmak üzere 10-12 Temmuz arasında Gençlik ve Siyaset konulu olarak veriliyor. Bu programda Edirne ayağı olan toplantı dün yapıldı.

AK Parti Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı, Proje Lideri Prof. Dr. Mehmet Tekelioğlu, toplantının hedefinde gençlerin olduğunu ifade ederek, yurtdışından, AB’den gelen misafirlerin, parlamenterin , sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığını söyledi.

Toplantıda konuşmacı olarak proje lideri Prof. Dr. Mehmet Tekelioğlu, Hollanda Hristiyan Demokrat Gençlik Örgütü Başkanı Arrie J.D. VIS, Demokrasi Meclisi Eski Başkanı Gazeteci Egemen Ilgın, Demokrasi Meclisi Başkanı Haydar Mustafa Bektaş ,Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden Şahide Ağaoğlu, EDROM Başkanı Erdinç Çekiç, ERASMUS Bürosundan Aslı Araboğlu katıldı..

Değişim ve Diyalog Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Milletvekili Kemal Değirmendereli, Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük, Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Basın Enformasyon Müdürü Fikret Dişlioğlu ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.


Güncelleme: 19/07/2012 / Hit: 5,383