ENGLISH
  Güncelleme: 10/05/2012

* Balıkesir Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ortaklığında PDY Eğitim Seminerleri

Balıkesir Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezi ve Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortaklığı ile hazırlanan “Proje Döngüsü Yönetimi Semineri” gerçekleştirildi.

24 Nisan-3 Mayıs 2012 tarihleri arasında Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim seminerine Gençlik Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Sosyal Etüd Proje Müdürlüğü’den 16 personel katılım sağladı.

Balıkesir Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezi görevlileri Mustafa Karaduman, Fatih Sağay ve Özgür Aycil tarafından verilen eğitimler, katılımcılar tarafından büyük bir ilgi görürken, hazırlanan örnek projelerle de yayınlanacak teklif çağrılarına hazırlık yapıldı.

Yapılan Eğitimler sonucunda katılımcılara sertifikaları Balıkesir İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Sayın Nusret Şahin ve Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın İlhan Aslan tarafından verildi.


Güncelleme: 10/05/2012 / Hit: 6,637