ENGLISH
  Güncelleme: 23/01/2012

* "Çanakkalenin AB Yolculuğu" Projesi Yenice Bilgilendirme Toplantısı

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen "İllerimiz AB'ye Hazırlanıyor Programı" kapsamında desteklenen ve Çanakkale Valiliği AB Proje Koordinasyon Merkezince uygulanan  "Çanakkale'nin AB Yolculuğu" projesi faaliyetleri hızla devam etmektedir.

"Çanakkale'nin AB Yolculuğu" projesi kapsamında Yenice İlçe Kaymakamlığı organizatörlüğünde, Yenice Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

20 Aralık 2011 tarihinde düzenlenen toplantıda, Avrupa Birliği'ne katılım öncesi yürütülen çalışmalar ve programlar, açık hibe duyuruları, AB mali yardımları konularında, Çanakkale Valiliği AB Proje Koordinasyon Merkezi Görevlileri sunumlar gerçekleştirdi.

Yoğun ilgi çeken bilgilendirme ve eğitim toplantısına, Yenice Kaymakamı Sayın Cem Afşin AKBAY, Yenice Belediye Başkanı Sayın Veysel ACAR, Yenice Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri ve öğrencileri, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğretmenler katılım sağladı.

Toplantı kapsamında Güney Marmara Kalkınma Ajansı uzmanı Sayın Recai BAŞARAN'da, Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nı hakkında bilgi verdi.


Güncelleme: 23/01/2012 / Hit: 5,675