ENGLISH
  Güncelleme: 02/11/2015

Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı Kapsamında Proje Yazma Eğitimleri Kırklareli'nde Devam Etmektedir

Bildiğiniz üzere, Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı’nın 2014-2020 dönemine ait Program belgesi Avrupa Komisyonu tarafından onaylanmıştır.  Bu kapsamda, 2015 yılının son çeyreğinde birinci teklif verme çağrısı duyurusunun yapılması planlanmaktadır.

Bu bağlamda, söz konusu teklif verme çağrısına proje sunabilecek Edirne ve Kırklareli illerindeki potansiyel yararlanıcılara yönelik  “Proje Yazma Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimin öngörülen tarih ve yerleri aşağıda yer almaktadır. Edirne ve Kırklareli illeri dışından yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Eğitime katılım sayısı her seans için 30 kişiyle sınırlıdır. Dolayısıyla, başvurunuz alındıktan sonra eğitime katılım durumunuz değerlendirilecek, başvuranlar, katılımcı sayısına göre eğitim almayı talep ettikleri ilde uygun bir tarihe yerleştirilecektir. Yapılan değerlendirmenin ardından tarafınıza kabul e-postası atılacaktır. Başvuranların e-postalarını takip etmeleri önem arz etmektedir.

Eğitime katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurarak jtsedirne@ab.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru formlarının bir tek kişi için doldurulması gerekmektedir.

Eğitim kontenjanla sınırlı olduğundan başvurunuzu gecikmeksizin yapmanız tavsiye olunur.

Eğitim Tarihleri

 

Grup 7)  5-6 Kasım 2015,Kırklareli                            Son kayıt tarihi 3 Kasım 2015’tir.

Grup 8) 10-11 Kasım 2015,Kırklareli                        Son kayıt tarihi 5 Kasım 2015’tir.

Program internet sitesi:http://www.ipacbc-bgtr.eu/

Program sosyal medya hesabı: https://www.facebook.com/BulgariaTurkeyGüncelleme: 02/11/2015 / Hit: 5,760