ENGLISH
  Güncelleme: 26/01/2015

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır’ın Madrid Ziyareti

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır, resmi temaslarda bulunmak üzere 27-28 Ocak 2015 tarihlerinde İspanya’nın başkenti Madrid’e bir ziyaret gerçekleştirecektir.

AB Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır, Madrid ziyaretinde, 27 Ocak 2015 tarihinde İspanya Senato Başkanı Pio Garcia-Escudero ile görüşecek, Dışişleri Bakanı Jose Manuel Garcia-Margallo ile çalışma yemeğinde bir araya gelecektir.

AB Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır, 28 Ocak 2015 tarihinde İspanya'nın öndegelen işadamları kuruluşu CEOE'nin düzenleyeceği toplantıya katılarak burada İspanyol işdünyasının temsilcilerine hitap edecek, ayrıca İspanya'nın önemli düşünce kuruluşlarından Elcano Enstitüsü’nde düzenlenecek çalışma yemeğinde akademisyenler, uzmanlar, işadamları ve üst düzey bürokratlarla bir araya gelecek ve bir konuşma gerçekleştirecektir. AB Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır Madrid ziyareti sırasında İspanya basınına da mülakatlar verecektir.

AB Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır, ayrıca Madrid Büyükelçiliğimizin evsahipliği yapacağı akşam yemeğinde İspanya siyaset, bürokrasi ve iş çevreleri temsilcileriyle biraraya gelecektir.

AB Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır’ın Madrid ziyaretinde, Türkiye’nin AB müzakere süreci başta olmak üzere, Türkiye-İspanya ikili ilişkileri hakkında görüş alışverişinde bulunulacaktır.Güncelleme: 26/01/2015 / Hit: 4,161