ENGLISH
  Güncelleme: 25/07/2012

* Eskişehir AB'ye Hazırlanıyor Projesi Açılış Toplantısı ve 2011 Yılı Dördüncü AB UDYK Toplantısı

Avrupa Birliği Bakanlığı'nın İçişleri Bakanlığı ile işbirliği içerisinde sürdürmekte olduğu ve bir yılını doldurmuş olan "Valiliklerin AB Sürecinde Etkinliğinin Artırılması Projesi" kapsamında, "Eskişehir AB'ye Hazırlanıyor" projesinin tanıtım toplantısı ve Eskişehir Valiliği AB'ye Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu dördüncü Toplantısı 19 Ekim 2011 Çarşamba günü saat 14.30'da Valilik İl Genel Meclis Toplantı Salonunda İl Daimi Temas Noktası V. görevini yürüten Vali Yardımcısı Nurullah Naci KALKANCI başkanlığında gerçekleştirilmiştir.

 

eskisehir_19ekim2011_4_udyk

 

Toplantıya İlçe Kaymakamları, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Belediye Başkanlığı, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü, Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü, İl Özel İdaresi yetkilileri, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının il müdürleri, ticaret, sanayi ve ziraat odaları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katışmıştır.  

Kurul üyelerine; Eskişehir Valiliği AB Proje Geliştirme ve Koordinasyon Merkezi personeli tarafından, "Eskişehir AB'ye Hazırlanıyor" projesinin faaliyetlerini anlatan bir sunum gerçekleştirmiştir. Sunumun ardından söz alan Eskişehir Sanayi Odası Başkanı,  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı ve Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ender SUVACI gündemle ilgili  görüşlerini belirtikten sonra toplantıya son verilmiştir.

"Eskişehir AB' ye Hazırlanıyor" projesinin tanıtım toplantısı Eskişehir'de faaliyet gösteren yazılı basınında haber olarak yer almıştır. Ayrıca kurul üyelerine  "Eskişehir AB'ye Hazırlanıyor " projesi çerçevesinde hazırlanan tanıtım broşürü ve görünürlülük malzemeleri dağıtılmıştır.

 

eskisehir_19ekim2011_4_udyk


Güncelleme: 25/07/2012 / Hit: 5,706