ENGLISH
  Güncelleme: 18/08/2011

* CSD II "Gıda Sektöründe İzlenebilirliğe Uyum ve KOBİ'lerin Farkındalığının Artırılması" Projesi Açılış Toplantısı

Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (ABGS) tarafından yürütülen Türkiye ve AB Arasında Sivil Toplum Diyalogu-II "Balıkçılık ve Tarım Hibe Programı" kapsamında Eskişehir Ticaret Odası'nın "Gıda Sektöründe İzlenebilirliğe Uyum ve KOBİ'lerin Farkındalığının Artırılması" projesinin açılış toplantısı 20 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirildi.

 

csdii_gida_sektor_izl_uyum_kobilerin_fark_artirilmasi_acilis_top.JPG

Eskişehir Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleşen toplantıya, ABGS Proje Uygulama Başkanlığı'ndan Uzman Murat BAŞER katılım sağlayarak sivil toplum diyaloğu ve AB konularında bilgi verdi.

csdii_gida_sektor_izl_uyum_kobilerin_fark_artirilmasi_acilis_top.JPG

Toplam bütçesi 113.004,11 Avro olan proje kapsamında elli KOBİ'ye "İzlenebilirlik Sistemleri ve ISO 22000"; yirmi Çiftçiye "EUREPGAP" eğitimleri verilecek. Projenin İspanya'daki proje ortağı olan Reus Ticaret Odası ve Aragon Exterior Kalkınma Ajansı yetkilileri Eskişehir'de incelemelerde bulunacaklar. Ayrıca Reus Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve İştirakçiler Aragon Exterior Kalkınma Ajansı, Eskişehir Tarım İl Müdürlüğü ve Eskişehir ABİGEM ile birlikte uluslararası bir konferansa ev sahipliği yapılacak.


Güncelleme: 18/08/2011 / Hit: 6,141