Bulgaristan – Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı Stratejik Çevre Değerlendirmesi Halkın Katılımı Toplantısı - AB BAKANLIĞI

Bulgaristan – Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı Stratejik Çevre Değerlendirmesi Halkın Katılımı Toplantısı

Bulgaristan – Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2014-2020 dönemi uygulaması hazırlıkları kapsamında yürütülmekte olan Stratejik Çevre Değerlendirmesi ile ilgili olarak 8 Ocak 2015 tarihinde Edirne RYS Hotel’de bir halkın katılımı toplantısı düzenlenecektir.

Söz konusu toplantıya potansiyel proje yararlanıcılarımız, çevre kuruluşları ve ilgili sivil toplum örgütleri dâhil tüm paydaşlar davetlidir. Toplantıya katılım için isim, meslek, varsa çalışılan kurum ve iletişim bilgilerinizi 5 Ocak 2015 tarihine kadar jtsedirne@ab.gov.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Taslak Program Belgesi ve Stratejik Çevre Değerlendirme raporu için taslak teşkil eden Kapsamlaştırma Raporu’nu ve SÇD raporunun Türkçe özetini da göz önünde bulundurarak Stratejik Çevre Değerlendirmesi hakkındaki  olası yorum, görüş ve önerilerinizi aynı e-posta adresine iletmeniz rica olunur.

Sayfa görüntüleme sayısı:3611
Son güncelleme tarihi: 2015-01-12 15:26:10