AB ve Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında İptal Duyurusu Yayınlanmıştır - AB BAKANLIĞI

AB ve Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu III Siyasi Kriterler Hibe Programı kapsamında İptal Duyurusu Yayınlanmıştır

Bakanlığımız tarafından yürütülen "AB ve Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu III – Siyasi Kriterler Hibe Programı"nın iptali, sözleşme makamı olan Merkezi Finans ve İhale Birimi’nin 27.08.2013 tarihinde yayımladığı duyuru (http://www.mfib.gov.tr/news.php?action=show&id=1205&lng=tr) ile kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Program, Avrupa Birliği'nin duyuru süreleri konusunda karşılaştığı teknik uyumsuzluk sonucunda ortaya çıkan kural ihlali sebebiyle iptal edilmiştir. Avrupa Birliği Bakanlığı, bu durumun telafi edilmesi ve en kısa sürede proje teklif çağrısına yeniden çıkılması için gerekli çalışmaları başlatmıştır. Yeni süreç ile ilgili gelişmeler ve gerekli bilgiler kamuoyu ile önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır. Bu nedenle, potansiyel başvuru sahiplerinin hibe programıyla ilgili süreci takip etmeleri yararlı olacaktır. "AB ve Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu III – Siyasi Kriterler hibe programı"na ilgi gösteren tüm kuruluşlarımıza Avrupa Birliği Bakanlığı olarak teşekkürlerimizi sunarız.

 

Sayfa görüntüleme sayısı:7349
Son güncelleme tarihi: 2013-08-29 17:55:35