ENGLISH
  Güncelleme: 03/08/2017

|- Siyasi İşler Başkanlığı Personeli

Ege Erkoçak Başkan eerkocak@ab.gov.tr
Çağrı Çakır Koordinatör ccakir@ab.gov.tr
İpek Çiçekdağ Koordinatör  icicekdag@ab.gov.tr
Kazim Kartal Koordinatör  kkartal@ab.gov.tr
Gürhan Demirel AB İşleri Uzmanı  gdemirel@ab.gov.tr
Şefkat Utsukarçi Tulun AB İşleri Uzmanı  sutsukarçi@ab.gov.tr
Emre Alptekin AB İşleri Uzmanı  ealptekin@ab.gov.tr
Volkan Kocagül AB İşleri Uzmanı  vkocagul@ab.gov.tr
Erol Patan AB İşleri Uzmanı epatan@ab.gov.tr
Cemre Artan AB İşleri Uzmanı cartan@ab.gov.tr
Bilgi Can Köksal AB İşleri Uzmanı bckoksal@ab.gov.tr
Caner Yıldız AB İşleri Uzmanı cyildiz@ab.gov.tr
Umut Azak AB İşleri Uzmanı uazak@ab.gov.tr
Suat Dede AB İşleri Uzmanı sdede@ab.gov.tr


Güncelleme: 03/08/2017 / Hit: 16,792